KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7707345
nr 770 7345
Blandteknik
Rose-marie Svanberg, brud i kosmiskt landskap, signerad -68, 27x34
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:05:27
12/8 23:21:31